Home » Bez tēmas » Koncertskatē satiekas četru novadu 2.-4.klašu koristi

Koncertskatē satiekas četru novadu 2.-4.klašu koristi

Bauskas Kultūras centrā 30.aprīlī notika 2.-4.klašu koru koncerts – skate. Tajā piedalījās astoņi kori no Rundāles, Iecavas, Vecumnieku un Bauskas novadu skolām. Koru sniegumu vērtēja paši  diriģenti un dziedātāji.

Mūsu skolas 2.-4.klašu kori diriģē Ilze Bērziņa, par klavieru pavadījumu rūpējas koncertmeistare Evija Bonāte. Mazie koristi koncertā atskaņoja J.Lūsēna “Dziesmiņu par skolas somu”un latviešu tautasdziesmu Ē.Siliņa apdarē “Brāļi mani lieli vīri”. Solo dziedāja Sofija Rasa, Selīna Rasa un Marta Kate Kuka. 5.klases skolniece Paula Druviņa kora dziedājumu papildināja ar flautas spēli (to meitene apgūst Bauskas MMS). Katra uzstāšanās gan no diriģentes, gan dziedātājiem prasa ļoti lielu koncentrēšanos un, protams, lielu un rūpīgu ikdienas darbu pirms tam. Apbrīnojama ir skolotājas Bērziņas prasme tikt galā ar mazo personību stiķiem, niķiem, kaprīzēm un disciplīnu, apvienojot tik dažādos bērnus kopīgam mērķim – skaistai muzicēšanai. Paldies arī vecākiem un vecvecākiem, kas atbalsta kordziedāšanu!