Home » Bez tēmas » Simtais mācību gads sācies!

Simtais mācību gads sācies!

July 2020
M T W T F S S
« Jun    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Spirgts rīta vējš Bauskas pilsētas pamatskolas pagalmā 2.septembrī apgāzis vāzi ar ziediem un atpūtis uz skolu visus, kam jāsāk un jāturpina skolas gaitas tieši šeit un tieši tagad – skolas simtajā gadā. Skolā šogad mācīsies  vairāk nekā 320 skolēnu 18 klašu komplektos. Pirmklasnieki par savām skolas mammām sauks skolotājas Aiju Dūmiņu un Ingu Grundmani, savukārt piektklasniekus “lielās” skolas dzīvē pavadīs audzinātājas Elīna Meldere un Kristīna Kondrotaite. Uzrunājot skolēnus, viņu vecākus un skolotājus, skolas direktors Jānis Rumba ieskicēja jaunā mācību gada aktualitātes – skolā apgūstamās izglītības programmas, skolas dalību dažādos projektos, interešu izglītības prioritātes. Direktors iepazīstināja arī ar izmaiņām pedagogu kolektīvā.

Zinību dienas pasākumu vadīja skolotāja Iluta Soma, par muzikālo noformējumu rūpējās Ilze Bērziņa un Inga Bukša – dziedāja 2.klašu un zēnu ansambļi. Gods dziedāt skolas himnu bija Reinim Grosbardam. Skolas karogs bija šī gada devītklasnieku – Arvja Sūnas, Elizabetes Līcītes un Nikolas Ābeles gādībā. Sirsnīgas dzejas rindas skandēja Arneta Hegenbarte –  Petrika un Gabriels Ruslans Ciprus. Lielo skolas saimi uzrunāja arī vecāku pārstāve Liene Aņūne. Izskanēja  skolotājas Aijas Dūmiņas un 6.a klases skolnieka Pētera Vinogradova duets – R.Kaupera “Mana dziesma”. Devīto klašu vārdā runāja skolotāja Gunta Kiseļeva, skolēni Betija Upelniece, Keita Asone, Gundars Rēbuks un Roberts Neimanis. Pirmklasniekiem un visai pārējai skolas saimei pirmo šī gada mācību stundu iezvanīja Jorens Maskals.

Lai mums visiem kopā izdodas šo mācību gadu ierakstīt skolas vēsturē ar labām sekmēm mācībās, saturīgu ārpustundu laiku  un cieņu pret savas skolas simtgadu pagātni!