Home » Bez tēmas » Divas izzinošas dienas ar ZINOO

Divas izzinošas dienas ar ZINOO

18. un 19.decembrī mūsu skolā ESF projekta Nr.8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros norisinājās nodarbības, ko vadīja zinātnes centra “ZINOO” darbinieki. Vecumposmam atbilstošās nodarbībās, saistot tās ar dabaszinību mācību saturu, skolēni uzzināja daudz jauna. Gudrais plastilīns, kosmiskā ola, zemestrīce, ūdens attīrīšan un DNS – tās bija nodarbības, ko vadīja atraktīvie “ZINOO” jaunieši. Kad viss bija izprasts un izmēģināts, bija nopelnīti paraugdemonstrējumi un eksperimenti. Tos skolēni vēroja gan foajē, gan skolas zālē. Marģers Majors, ķīmijas eksperimentu šova vadītājs, pamanījās pārsteigt ar dūmiem, trokšņiem un liesmām. Daža laba rūķu cepure pat pabija šķidrajā slāpeklī! Sakām paldies “ZINOO” par iespēju redzēt un pārbaudīt daudzu dabaszinību likumu darbību praksē!