Home » Bez tēmas » Piedalās projektā “Erasmus +. Mission Based Learning”

Piedalās projektā “Erasmus +. Mission Based Learning”

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Janvāra beigās Bauskas pilsētas pamatskolas audzēknes Paula Druviņa un Marta Kārkla kopā ar skolas direktoru Jāni Rumbu un angļu valodas skolotāju Solveigu Gudkovu devās uz Lielbritāniju. Tur kopā ar skolēniem un pedagogiem no Lietuvas, Polijas, Lielbritānijas, Spānijas, Turcijas  un  Rumānijas viņi piedalījās dažādās projekta “Mission Based Learning” aktivitātēs . Tās ietvēra jauniešu diskusijas par pusaudžu problēmām, Lielbritānijas iepazīšanu, turpmāko darbības mērķu nospraušanu. Tika apskatītas Londonas un Glosčesteras ievērojamākās vietas, apciemotas vairākas Gločesteras Universitātes filiāles. Visi dalībnieki sazinājās angliski, arī mūsu meitenēm saziņa problēmas nesagādāja. Paula un Marta iepazinās ar citiem jauniešiem, šie kontakti tiek uzturēti, izmantojot sociālos tīklus. Darba grupās tika runāts par valstu tradīcijām, katrs stāstīja par īpašo savā valstī. Projektā piedalās arī mūsu sadraudzības skola no Pasvales – Levens pamatskola. Visi saņēma mājas darba uzdevumu – veidot projekta logo, kas atbilstu projekta nosaukumam. Šī projekta mērķis ir rosināt jauniešus iesaistīties vietējās kopienas sabiedriskajā dzīvē, uzlabot to, popularizēt savas aktivitātes, stāstot par tām citu valstu jauniešiem. Tā tiek labāk apgūtas svešvalodas, prasme komunicēt ar citu valstu jauniešiem. Nākamā tikšanās reize būs 2020.gada maijā Polijā, Krakovā. Arī uz to atkal dosies pārstāvji no mūsu skolas.