Home » Bez tēmas » Novada skatuves runas konkursā mums divas ceļazīmes uz reģionu!

Novada skatuves runas konkursā mums divas ceļazīmes uz reģionu!

September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

18.februāris Bauskā bija skolēnu skatuves runas un teātru diena. BJC Dzeltenajā mājā notika runātāju vērtēšana. No mūsu skolas savu runas mākslu demonstrēja seši skolēni. Pirmā pieredze šādā konkursā bija pirmklasniekam Markusam, Emīlam no 2.b, sestklasniekiem Gabrielam un Eduardam, bet Ralfs (5.b) un Aleksandra (4.a) ir konkursanti ar stāžu. Viņu uzstāšanos vētēja žūrija, kurā strādāja režisore un VISC vecākā referente  Dace Jurka, režisore Zigrīda Ezeriņa,  dramaturgs, režisors un teātra pedagogs Reinis Vējiņš. Viņi bija gana prasīgi, tāpēc īpašs prieks par mūsu puišiem Ralfu Zaharčenoku (skolotāja Gunta Spure) un Gabrielu Ruslanu Cipru (skolotāja Inga Briede) , kuri ieguva 1.pakāpes diplomu un tika izvirzīti tālākai dalībai konkursa reģionālajā kārtā. Tā notiks Jelgavā 11.martā.

Saspringta diena bija arī 8.klases teātra grupai un skolotājai Rozei Bruģei. Meitenes rīta pusē mēģinājumā  “iesildīja” kultūras centra skatuvi, bet vēlā pēcpusdienā rādīja uzvedumu jau iepriekš minētajai žūrijai. Godam nopelnīts 2.pakāpes diploms! No žūrijas saņemtas uzslavas par labo dikciju, aktieru ietērpu, pārliecinošo tēlojumu un kontaktu ar skatītājiem. Ieteikts mūsu teātra grupas I.Šteinbergas lugas “Gotiņa parastā” iestudējumu filmēt un sūtīt vērtēšanai VISC ekspertiem. Vairāk par teātra skati lasi šeit.