Home » Bez tēmas » Kā Tev “mājās” iet, skolotāj?

Kā Tev “mājās” iet, skolotāj?

January 2021
M T W T F S S
« Dec    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kopš 13.marta skolotāju un skolēnu darba ikdiena “apmetusi kūleni”. Vairāk nekā mēnesi mācību darbs un komunikācija notiek attālināti. Lai skolas pedagogi būtu vienoti savās mācību metodēs, prasībās, būtu informēti par kolēģu darbu, regulāri notiek saziņa dažādās informācijas platformās. Tāda virtuāla sanāksme notika arī 21.aprīlī. Skolotāji satikās vietnē “ZOOM”. Tika uzklausītas pedagogu pārdomas, problēmas, veiksmes (un arī neveiksmes, diemžēl!) stāsti. Skolas vadība pastāstīja par saņemtajām vecāku atsauksmēm, vērtējot attālināto mācību darbu mūsu skolā. Izraisījās diskusija par vērtēšanu. Kopā tika domāts, kā nepārslogot skolēnus ar ļoti darbietilpīgiem, tehnoloģiskiem uzdevumiem, jo ne visu audzēkņu informācijpratība un tehnoloģiju pieejamība ir vienlīdz laba. Tika apzināti skolēni, kam vajadzīga palīdzība, uzmundrinājums, lai veiksmīgi apgūtu šajā mācību gadā plānoto. Direktors rosināja arī skolotājus rūpēties par savu emocionālo stabilitāti, neizdegt nepārtrauktā darbā, noteikt robežas savai darba dienai, rūpīgāk plānojot saziņas laiku ar skolēniem.