Home » Bez tēmas » Debatējot par vēsturi, guvām lielisku pieredzi

Debatējot par vēsturi, guvām lielisku pieredzi

Bauskas pilsētas pamatskolas 9. klases jaunieši – Katrīna Paegle, Madara Žemaite un Reinis Krūmiņš – 25. martā Bauskas Valsts ģimnāzijā debatēja par vēsturi. Savu viedokli par to, vai Kārlis Ulmanis veicināja Latvijas attīstību laikā no 1934. līdz 1940. gadam, izteica arī Bauskas Valsts ģimnāzijas un Uzvaras vidusskolas debatētāji.

Kopā ar vēstures skolotāju Daini Cipuli debatēm gatavojāmies divas nedēļas. Tagad liekas, ka vienu vēstures tēmu esam apguvuši ļoti, ļoti labi – zinām daudz interesantu faktu. Guvām pieredzi runāt skatuves priekšā un jutām pamatīgu uztraukumu. Protams, pasākumā ieguvām arī jaunus draugus.

Debatēt bija interesanti. Mēs minējām dažādus faktus, bet oponenti mūs apstrīdēja un otrādi. Interesantās sarunās aizritēja vairākas stundas. Visgrūtāk bija „pārslēgties” no apstrīdamajiem uz apstrīdētājiem. Sīvā cīņā mēs izcīnījām 3. vietu.

REINIS KRŪMIŅŠ,
Bauskas pilsētas pamatskolas 9. klases skolēns

debates_25mar.jpg

Foto – Vilnis Auzāns, “Bauskas Dzīve”