Home » Bez tēmas » Ēdīsim un dzīvosim veselīgi

Ēdīsim un dzīvosim veselīgi

Bauskas pilsētas pamatskolā 9. aprīlī norisinājās ikgadējais novada konkurss „Ēdīsim un dzīvosim veselīgi” 7. klašu skolēniem. Šoreiz tajā piedalījās 13 skolu komandas – katrā bija 2 zēni un 3 meitenes. Šī gada konkursa tēma bija „Maize”.

Mūsu solu konkursā pārstāvēja Enija Andrejeva, Samanta Cielava, Adriana Miglāne, Marks Daugulis un Lauris Kirilko no 7. klases. Komandām bija jāveic vairāki uzdevumi: jāuzklāj pavasarīgs galda klājums draudzenei, jāpagatavo garšīgs un interesanti noformēts ēdiens, kura galvenā sastāvdaļa ir maize, jāsagatavo reklāma par maizi un jāizpilda tests. Komandu kapteiņiem nācās atbildēt uz āķīgiem jautājumiem. Mūsu skolas komanda ieguva diplomu par interesantāko priekšnesumu. Paldies Samantai un viņas mammai par garšīgo pašcepto maizīti, Adrianai – par skaisto dziedāšanu, Markam – par neparasto ēdienu pagatavošanu (tika pagatavots salds un sāļš pildīts lavašs), Enijai – par saulaino galda klājumu un Laurim – par izteiksmīgajiem izteikumiem priekšnesumā. Audzēkņus konkursam sagatavoja skolotāja Daiga Sējēja.

maize_01 maize_02 maize_03 maize_04 maize_05 maize_06