Home » Bez tēmas » Pagalmā Nr.1 – svētki

Pagalmā Nr.1 – svētki

Bauskas vecpilsētā sestdien, 13. septembrī notika IV pagalmu svētki un II Putras godēšanas svētki, kuros tradicionāli piedalījās arī Bauskas pilsētas pamatskola. Šogad svētki iekļaujas Eiropas Kultūras mantojuma dienu programmā «Rīgas ielas kultūrvēsturiskais tēls Latvijā».

Mūsu pagalms bija pirmais no 19 pagalmiem, ko svētku dalībniekiem bija iespēja apmeklēt un iegūt ierakstu savā kartē. Gan bērni, gan viņu vecāki varēja piedalīties sporta stafetēs. Katrs ciemiņš sevi iemūžināja kopīgajā zīmējumā “Mēs – baušķenieki”. Puzles likšana, garākā vārda izveidošana, salona ”Pepijas frizētava” apmeklējums, fotografēšanās skolas loga maketā – lūk, vēl dažas no aktivitātēm, ko organizēja skolotājas D.Sējēja, V.Lukša, I.Šarikova, I.Junkurēna, A.Dūmiņa un K.Kondrataite kopā ar saviem skolēniem.

Paldies visiem par kopīgi radītajiem svētkiem!

Foto: Ivars Bogdanovs, Bauskas Dzīve

pagalma svetki - pamatskola 01 pagalma svetki - pamatskola 02 pagalma svetki - pamatskola 03 pagalma svetki - pamatskola 04 pagalma svetki - pamatskola 05