Home » Bez tēmas » Lasīšanas eksperti turpina vērtēt

Lasīšanas eksperti turpina vērtēt

Kopš septembra 30 mūsu skolas Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrijas eksperti cītīgi lasa, vērtē un analizē katrs savai vecuma grupai paredzētās grāmatas. Uzklausot ekspertu domas, jāatzīst, ka šogad žūrijas grāmatas ir ļoti daudzveidīgas, dažas lasīt ir viegli, citām vajadzīga piepūle, lai tiktu līdz galam. Arī saturiski grāmatas ir ļoti dažādas – gan fantastika, gan piedzīvojumi, vēsturisku notikumu apraksti, stāsti par dzīvniekiem un dzejoļi. Tomēr visi aptaujātie skolēni atzīst, ka lasīšana ir jauka nodarbe.

Kad ir izlasītas 5 vērtēšanai paredzētās grāmatas, katrs eksperts aizpilda elektronisku anketu, kurā lasīto vērtē un izsaka savas domas. Čaklākie lasītāji, kas jau anketu aizpildījuši, ir I. Semjonova, A. S. Pumpure, M. Kārkla, L. Bračka un K. Auziņa. Rosinu arī citus būt aktīvākiem! Informēju, ka lasīšanas laiks ir pagarināts līdz janvāra vidum.

Skolas bibliotekāre I. Briede

bernuzurija-480px