Home » Bez tēmas » Sācies jaunais mācību gads

Sācies jaunais mācību gads

September 2020
M T W T F S S
« Aug    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

1.septembrī skolas pagalms beidzot piepildījās skolēnu un skolotāju čalām. Pēc vairāk nekā pieciem mēnešiem satikāmies, lai uzsāktu jaunu mācību cēlienu, cerot, ka tas turpināsies klātienē. Visi esam noilgojušies pēc tradicionāla mācību darba. Svinīgais pasākums šoreiz bija ļoti pārdomāts, lai nebūtu pārāk ilgs. Kā ierasts, skolas saimē tika uzņemti 1.klašu skolēni. Viņus burtu un ciparu pasaulē ievadīs skolotājas Roze Bruģe un Kitija Vīgupa. 9.klašu audzinātāji Ilze Bērziņa un Jāzeps Širvis kopā ar saviem skolēniem mazos droši pavadīja līdz skolas slieksnim. Skolas karogu pagalmā ienesa devītklasnieki Janīna Šumeiko, Nadīna Šumeiko un Edvards Sniedzītis, bet skolas himnu dziedāja Reinis Grosbards.  Skolas direktors savā uzrunā raksturoja jaunā mācību gada izaicinājumus – jaunus noteikumus epidemioloģiskajai drošībai, jauno mācību saturu 1.,4. un 7.klasēs un citas aktualitātes. Viņš iepazīstināja ar pedagogiem, kuri šogad uzsāk darba gaitas mūsu skolā – direktora vietnieci Terēziju Punduri, sporta skolotāju Amandu Savicku, sociālo zinību un sporta skolotāju Kristu Kozlovu un sākumskolas skolotāju Kitiju Vīgupu. Ar dziesmu visus uzmundrināja skolotājas Aija Dūmiņa un Kitija Vīgupa. Pēc tam, direktora vietnieces Ivetas Semjonovas “sakārtoti”, visi klašu kolektīvi pakāpeniski devās uz klases stundām. Tur tika pārrunātas svarīgākās izmaiņas, kas skar skolas ikdienas dzīvi šogad.

Lai visiem izzinošs, mierīgs un veselīgs mācību gads!