Home » Bez tēmas » Dzimst Dzelteni Dzejoļi

Dzimst Dzelteni Dzejoļi

5.klašu skolēni, literatūras skolotājas Guntas Spures rosināti, septembrī iejutās dzejnieku lomā. Viņu dzejoļi bija veltīti dzeltenajai krāsai. Iedvesmas avots bija Imanta Ziedoņa “Dzeltenā pasaka”. Tā lika paraudzīties uz pasauli caur dzeltenās krāsas “lodziņu”. Sarakstītos dzejoļus bērni devās norunāt pie Plūdoņa pieminekļa Saules dārzā. Šī pasākuma laikā skolēni nostiprināja savas zināšanas par Dzejas dienu tradīciju Latvijā, par dzejniekiem Raini un Plūdoni.  Gatavojoties savai uzstāšanās reizei, skolēniem bija ne tikai jāuzraksta dzejolis, bet tas arī glīti jānoformē kā grāmatas lapaspuse, kā arī jāpārdomā, kā savu daiļdarbu norunāt visprasīgākajai un kritiskākajai publikai – saviem klasesbiedriem. Gandrīz visiem tas izdevās lieliski! Skolotāja G.Spure uzteic skolēnus par radošumu! Galerijā – fotomirkļi no pasākuma.