Home » Bez tēmas » Laimes koks – arī pie mūsu skolas

Laimes koks – arī pie mūsu skolas

6.b klases skolēni kopā ar skolotāju Guntu Spuri sociālo zinību stundu 22.septembrī padarīja īpašu. Stundas tēma bija – vērtības. Gatavojoties šai stundai, skolēni daudz runāja un analizēja, kas ir Laime. Izrādās, ka Laime ir visur – draugos, ģimenē, kultūrā, mācībās, saturīgā un piepildītā dzīvē, katrā pašā. Galvenā atziņa, ka pats vari būt laimīgs tikai tad, ja dari laimīgus citus. Savas atziņas skolēni attēloja uzskatāmos plakātos. Sasaucoties ar šā gada Lielās talkas organizatoru ieceri par Laimes koku stādīšanu, mūsu sestklasnieki arī palīdzēja mūsu skolai tikt pie sava Laimes koka. Kopīgi tika iestādīts no skolotājas dārza atceļojušais pildītais ceriņš. Cerams, ka tas labi pārziemos un nākamajā pavasarī skolēni tā ziedos varēs atrast mazas laimītes!