Home » Bez tēmas » Skolotāju dienu sagaidot

Skolotāju dienu sagaidot

Skolotāju dienas priekšvakarā 9.klases sekoja  tradīcijām un iepriecināja skolotājus. Skolēnu organizētajā pasākumā netrūka ne emocionālu un aizkustinošu mirkļu, ne jautrības. Kā vienmēr,  šādā reizē bija arī kāds pārsteigums, nē – pat vairāki! Tā bija 9.klases skolēnu – Janīnas un Nadīnas izjustā ģitārspēle un Niko skaistais dziedājums. Milzīgs pārsteigums visiem bija arī 7.a klases skolnieka Pētera klavierspēle, ko zēns apgūst patstāvīgi.  Apsveikuma vārdus runāja Samanta, Kalvis un Patriks, bet Keita P. un Keita S. iesaistīja skolotājus senvārdu spēlē. Skaitļu viktorīnā bija jāmin gan skolēnu skaits, gan citi ar izglītību saistīti dati.  Skolotājiem bija jātšķetina sapinušās dziesmas, ko palīdzējuši sapīt  visi 9.klašu skolēni,  un jāatmin bilžu mīklas par skolotājiem. Paldies Aivai, Viktorijai un Nikam par aktivitāšu organizēšanu!  Arī pasniegtie “ziedi”  bija īpaši un ar lielu mīlestību veidoti.

Paldies, mīļie skolēni, par saviļņojošo dienas sākumu!