Home » Bez tēmas » 3.b klases skolēni mācās būt atbildīgi

3.b klases skolēni mācās būt atbildīgi

8.oktobrī 3.b klase kopā ar klases audzinātāju Anželiku Orlovu devās uz Bauskas bērnu bibliotēku. Tur viņi aplūkoja grāmatu izstādi “Esi atbildīgs par tiem, kurus pieradini!”. Bibliotekāre Sarmīte Freimane pastāstīja par izstādi, demonstrēja grāmatas un vadīja sarunu par atbildību. Skolēni ar interesi piedalījās diskusijā par to, cik svarīgi zināt, kā pareizi un atbildīgi izturēties pret dzīvniekiem. Viņi uzzināja daudz patiesu stāstu par dzīvniekiem no grāmatām, kas pieejamas bibliotēkā. Daudzus bērnus šī saruna rosināja izlasīt vairākas grāmatas, tostarp I.Līdakas grāmatu “Zoodārzs manā pagalmā”. Tikšanās noslēgumā bērni izspēlēja bibliotēkas dabinieku veidoto spēli “Atmini Latvijas kokus un krūmus!”. Divas komandas sacentās, kura atrāk izpildīs uzdevumus. Ineresanti bija arī tas, ka vajadzēja koku nosaukumus iztulkot no angļu valodas. Daudziem tas grūtības nesagādāja. Paldies Bērnu bibliotēkas darbiniekiem par izglītojošo nodarbību!