Home » Bez tēmas » 4.a klase cep pankūkas, bet 2.b – gatavo salātus

4.a klase cep pankūkas, bet 2.b – gatavo salātus

4. a klasē ceturtdiena (8.oktobris) nebija zivju diena. Klasē virmoja kartupeļu pankūku kārdinošā smarža. Kopā ar skolotāju Baibu Apšāni latviešu valodas stundā bērni sacerēja kartupelim veltītus dzejolīšus, bet dabaszinību nodarbībā runāja par to, kā kartupeļi tiek audzēti. Un   visbeidzot – izcepa arī gardās kartupeļu pankūciņas. Ar tām bērni cienājās paši un dāsni deva pagaršot arī citiem.  Paldies, bija ļoti garšīgi!

Un te, lūk, daži “pantiņi” par kartupeļiem!

Es paņēmu bumbulīti, zemē mīļi iestādīju.

Rudenī čakli bērni gaismai to parādīja.

Kartupeli, kartupeli, nāc pie manis ciemoties!

Rīvēsim, stīvēsim, gardu muti ēdīsim!

Arī 2.b klases skolēni kādā septembra pēcpusdienā bija sarīkojuši kulinārijas nodarbību. Skolotājas Ingas Grundmanes rosināti, bērni sadalījās grupiņās un tapa trīs dažādi ēdieni – burkānu salāti ar sēkliņām , gurķu un tomātu salāti, kā arī saldie augļu salāti. Receptes skolēni izvēlējās paši. Komandu darbs bija ļoti čakls un rezultāts – garšīgs. Līdz fotobrīdim bļodas bija jau gandrīz tukšas!