Home » Bez tēmas » Ar ko sākas teātris?

Ar ko sākas teātris?

April 2021
M T W T F S S
« Mar    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Saistībā ar jauno mācību saturu un projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros  piektdien, 9.oktobrī,  notika tikšanās ar Bauskas Tautas teātra režisoru un aktieri, pasākumu vadītāju un sabiedriski aktīvu cilvēku –  Edvīnu Hegenbartu. Viņš piedalījās teātra mākslas stundās septītajās klasēs. Skolēni ar interesi piedalījās etīdēs kopā ar viesi, izspēlējot dažādas situācijas. Savā stāstījumā E.Hegenbarts iekļāva interesantus faktus par teātra vēsturi, savu režisora darbu un profesionālo ceļu līdz tam. Skolotāja Aija Dūmiņa stundā izmantoja situāciju kartītes, un E.Hegenbarts vērtēja un analizēja skolēnu iestudētos dialogus. Visiem bija interesanti, viesis atbildēja arī uz skolēnu jautājumiem. Tagad skolēnu zināšanu pūrā ir jauna, papildināta informācija par aktiera, režisora, rekvizitora un citām ar teātra mākslu saistītām profesijām. Paldies Edvīnam Hegenbartam par atvēlēto laiku un pozitīvajām emocijām! Lai daudz jaunu iestudējumu!