Home » Bez tēmas » Piektie izvērtē spēli “Kā kļūt par profesionāli”

Piektie izvērtē spēli “Kā kļūt par profesionāli”

5.klašu skolēniem šonedēļ bija iespēja piedalīties  spēles sevis un profesiju iepazīšanai  “Kā kļūt par profesionāli” aprobācijā jeb izmēģināšanā. Tas notika projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Sadarbībā ar datorzinību skolotāju J.Širvi skolēni soli pa solim izmēģināja un novērtēja spēles iespējas. Bērni atzina, ka uzzināja daudz jauna par profesijām, viņus visvairāk interesēja blogera profesija. Piektie izmēģināja dažādus spēles elementus. Daži secināja, ka daudz jālasa, bet citiem tas patika, jo vairāk varēja uzzināt. Spēles veidotāju veikumu piektie novērtēja ar 8-10 ballēm, solīja, ka spēlēs arī mājās. Pedagogi atzina, ka šīs pēle ir labs papildinstruments informācijas iegūšanā par profesijām.