Home » Bez tēmas » Projekta “Mission Based Learning” dalībnieki “aktivizē” skolas gaiteņus

Projekta “Mission Based Learning” dalībnieki “aktivizē” skolas gaiteņus

December 2023
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Skolēnu rudens brīvlaikā daži skolēni no Bauskas pilsētas pamatskolas 8.a klases devās uz skolu. Kopā ar skolotāju Solveigu Gudkovu viņi piedalījās projekta „Erasmus+” aktivitātēs. Pirmā no tām bija – uzlabot vidi vai apkārtni pilsētā vai skolā. Rūpīgi pārdomājot iespējas, skolēni nonāca pie idejas – izveidot pagalma spēles skolas gaiteņos, lai skolēni starpbrīžos var kārtīgi izkustēties. Tika izveidotas “klasītes” un uz gaiteņa grīdas uzlīmētas simboliskas pēdiņas un rociņas, ko iespējams izmantot, lai pārvietošanos pa gaiteņiem padarītu radošāku. Šis darbiņš prasīja divas dienas. Tika iesaistīti palīgi – 6.b klases vecāku pārstāvji un skolotāja Elīna Meldere.Brīvlaikā notika arī „Mission based learning” attālinātas sapulces Microsoft Teams tiešsaistes rīkā. Pirmajās sapulcēs skolēni no visām dalībvalstīm prezentēja savu paveikto darbu projektā, kā arī pārrunāja turpmāk darāmo. Tā kā viena no projekta misijām bija arī uzzīmēt vai uztaisīt projekta logo, viena no sapulcēm bija veltīta tam. Katra dalībvalsts bija izveidojusi savu logo, un sapulces laikā notika konkurss, kurā tika balsots par labāko logo. Uzvarēja mūsu kaimiņvalsts – Lietuva. Vēl vienā no sapulcēm bērni mācījās montēt dažādus video, jo tas būs vajadzīgs projekta darbos. Saņemts arī jauns uzdevums– skolēnus no mūsu skolas saliks pāros ar skolēniem no citām valstīm un, izmantojot dažādas saziņas ierīces un rīkus, bērniem būs jāstrādā kopā. Nākamā tikšanās reize ir paredzēta aprīlī, Polijā. Projekta dalībnieki cer, ka šoreiz tas notiks klātienē.