Home » Bez tēmas » Pirmklasnieki vērtē savus panākumus

Pirmklasnieki vērtē savus panākumus

May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Skolotāja Kitija Vīgupa dalās ar saviem un savu audzēkņu iespaidiem par skolas gaitu sākumu mūsu skolā.  Kopā ar 1.b klases skolēniem veikts  projekta darbs ” Manas pirmās 7 nedēļas skolā”. Skolotāja stāsta, ka rudens brīvdienas 1.b klases skolēni pavadīja, kavējoties atmiņās par savām pirmajām 7 nedēļām skolā, un savus iespaidus atspoguļoja katrs citādi. Projekta darbu katrs bērns veidoja, liekot lietā savu izdomu, kā arī skolā jaunapgūtās prasmes. Kādam labāk padevusies rakstīšana, kāds veidojis bilžu kolāžas ar aprakstiem, cits savu darbu zīmējis, bet vēl kāds radīja savu  izaugsmes ziedu, kurā uzziedēja tik daudzās prasmes; lasīt, rakstīt, rēķināt, dziedāt, zīmēt, dejot. Visi kā viens par visspilgtāko notikumu sauc 1.septembri, kad pirmo reizi satika viens otru, skolotāju, visu skolas saimi. Savu darbu klasē prezentējot, bērni kavējās atmiņās par Miķeļdienu, kad kopā ar vecākiem tika veidota  ražas svētkiem veltīta kompozīcija. Liels prieks bērniem bija par  ekskursiju uz Tērvetes dabas parku un Tauriņu māju. To pagūts piedzīvot vēl īsi pirms brīvlaika. Projekta darbi aplūkojami 1.b klasē, tā atgādinot par piedzīvotajiem un skaistajiem mirkļiem skolā. Labu veiksmi jaunu zināšanu un prasmju apguvē arī turpmāk vēlēsim gan mazajiem skolēniem, gan viņu skolotājai Kitijai (arī viņai šis ir pirmais gads skolotājas statusā!)!