Home » Bez tēmas » Svinam Valsts svētkus un lepojamies ar mūsu izcilniekiem

Svinam Valsts svētkus un lepojamies ar mūsu izcilniekiem

May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Valsts svētku nedēļa skolā noritējusi svinīgi. Klašu telpas, gaidot svētkus, izrotātas – skolēnu darināti dekori, sacerējumi, apsveikumi un zīmējumi skatāmi teju visās telpās. Taču svētki nav tikai ārējais skaistums. Esam  turpinājuši kopt savu patriotismu, godināt Latviju un paplašināt zināšanas arī savā pamatdarbā – mācībās un audzināšanas jomā. 17.novembra rīts sākās ar svinīgu klases stundu. Tajā tika runāts par Latvijas valsti, tās simboliem, vēsturi, mūsdienām, katra skolēna pilsoniskumu. Šīs stundas laikā Pateicības rakstus saņēma skolēni, kuri savu mācību darbu veikuši vislabāk, tālab viņu foto ievietots skolas stendā  „Ar viņiem lepojamies”.  Šogad tie ir Elīza Bundure, Marta Spruntule, Reinis Grosbards, Kristofers Puķāns, Nikola Šikova, Elizabete Žizena, Renāte Līgotne, Bekija Baļčūne, Kristiāna Dambe, Arneta Hegenbarte – Petrika, Amanda Gaļčina, Elizabete Rūta Spruntule,  Marta Kārkla, Paula Druviņa, Domeniks Domokejevs, Evelīna Keita Barauska, Edvards Sniedzītis, Keita Pauloviča, Janīna Šumeiko un  Nadīna Šumeiko. Visi šie skolēni saņēma arī skolas dāvinātu grāmatu.

Lai mūsu lepnums par Latviju dod spēku šajā sarežģītajā laikā!