Home » Bez tēmas » Pārsliņas, kas nekūst

Pārsliņas, kas nekūst

September 2021
M T W T F S S
« Aug    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Tuvojas gada skaistākie svētki. Arī mūsu skolā tos gaidām ar nepacietību. Rit saspringts mācību darbs dažādās formās, veidos – gan klātienē, gan attālināti. Skolēni un pedagogi cenšas cik spēka, lai 1.semestri pabeigtu godam – ar iespējami labākām zināšanām azotē.

Tomēr ik gadu decembris skolā ir arī Ziemassvētku gaidīšanas laiks – ar dzejoļu, dziesmu mācīšanos un skandēšanu dažādos pasākumos kuplā pulkā, kopā ar citiem skolēniem un vecākiem. Šogad savu radošumu un ilgas pēc skaistiem svētku brīžiem paužam citādāk – savā klasē, ģimenēs. Nemainīga gan ir tradīcija sapost skolu. Katru gadu cenšamies izdomāt kādu citu veidu, kā padarīt skolu skaistāku. Šī gada dekorāciju ideja pieder vizuālās mākslas un mājturības skolotājai Daigai Sējējai. Skolas logos “iesnigušas” sniegpārslas, kas veido eglītes formu.  Dabā neesot divu vienādu sniegpārsliņu, tā tas arī te – katrs skolēns un darbinieks veidojis savu – unikālu pārsliņu. Kādam iedvesmu devuši internetā atrodamie padomi, cits ļāvis brīvi izpausties savai fantāzijai. Pārsliņu darināšanā aktīvi iesaistījušies arī skolēni, kas šobrīd mācās attālināti. Īpaši uzteicam 7.a un 7.b klašu skolēnus, kas rotājumus uz skolu nogādājuši “pa pastu”, tā rīkojušies arī citi. Vairākās klasēs ir arī eglītes. Šogad dabu esam saudzējuši – eglītes ir no papīra, mākslīgiem materiāliem, pat grāmatām. Pie skolas izrotāta lielā egle, arī kļavai tikusi gaismiņu rota.

Ielūkojies galerijā, kas no tā visa iznācis, un lai Tev skaists svētku gaidīšanas laiks!