Home » Bez tēmas » Putni no dabaszinībām pārlido uz latviešu valodu, un Ziemassvētku eglītē nolaižas taureņi

Putni no dabaszinībām pārlido uz latviešu valodu, un Ziemassvētku eglītē nolaižas taureņi

May 2021
M T W T F S S
« Apr    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Skolotāja Aija Dūmiņa kopā ar 2.a klases skolēniem strādā radoši.  Zināšnas par dažādiem gājputniem iegūtas gan latviešu valodas, gan dabaszinību stundās. Tam sekojis praktisks uzdevums vizuālajā mākslā.Tas bija – izveidot savu  Aprīļa putnu. Skolotāja stāsta, ka, tiklīdz bērni uzzināja, ka putnu veidošānā nav noteikumu, bet droši var ļauties savai fantāzijai, tā darbs ritēja raiti un ar prieku. Bērni  grieza, līmēja, aplicēja, krāsoja, līdz katram bija savs, neatkārtojams putns. Daži skolēni savam putnam devuši arī vārdus, piemēram, Pinokio.  Prieks tika radīts arī visiem skolēniem un skolotājiem, jo izveidots skaists dekors skolas foajē. Kāda skolotāja pat nosauca šo putnu grupu par simboliskiem Dziesmu svētkiem.

Savukārt 1.b klasē improvizētajā eglītē, kas rotā klases sienu, nolaidušies krāsaini taureņi, ko bērni kopā ar skolotāju Kitiju Upelnieci apgleznojuši mājturības stundā.

Paldies skolotājām un 1.b un 2.a klases bērniem par Pavasara Prieku! Ieskaties galerijā!