Home » Bez tēmas » Skolēni ziedonī izzina Ziedoni

Skolēni ziedonī izzina Ziedoni

July 2021
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Maijs ir ziedēšanas laiks un dzejnieka I. Ziedoņa mēnesis, kad Latvijā atzīmē dzejnieka dzimšanas dienu. Mūsu skolas astoto un devīto klašu skolēni, savu literatūras skolotāju Dinas Ālmanes un Ievas Mašales rosināti, piedalījās virtuālajā nodarbībā ‘’Es un Imants Ziedonis. Dzirnakmeņi’’.

Ar interesi skolēni veica sagatavošanās darbus- noskatījās filmu ‘’Dzirnakmeņi’’, izveidoja fona  tapeti, savos grāmatu plauktos atrada grāmatas, kas viņus uzrunāja. Nodarbībai bija 3 daļas- virtuāla un izzinoša ekskursija pa I. Ziedoņa vasarnīcu, jautājumu- atbilžu spēle vietnē Kahoot, dalīšanās ar atklājumiem izvēlētajās grāmatās. Uzmanību un attapību prasīja atbildes uz jautājumiem par dzejnieka vasarnīcā redzamajiem objektiem. Atminējums bija negaidīts! Tas bija lācis, vārdā Andrejs Upīts. Nodarbība bija arī neparasta sacensība, un bija uzvarētāji!

  1. klašu grupā 1. vieta Rūdolfam Krūmiņam, 2. vieta Laumai Lucauai un 3. vieta Robertam Paviļonam.
  2. klašu grupā 1. vieta Nikam Kazlauskam, 2. vieta Janīnai Šumeiko un Nadīnai Šumeiko, bet 3. vieta Filipam Belvertam.

Skolēni pārbaudīja savas spējas un prasmi sadarboties.

Ja arī Tu vēlies paviesotie Imanta Ziedoņa muzejā, apmeklē muzeja mājas lapu un uzzini vairāk!

Pasākums notika programmā “LATVIJAS SKOLAS SOMA”.