Home » Bez tēmas » No “LATVIJAS SKOLAS SOMAS” – muzikāls ceļojums!

No “LATVIJAS SKOLAS SOMAS” – muzikāls ceļojums!

Mūsu skolas 2.-6.klašu skolēni no “Latvijas skolas somas” pavasarī saņēma biļeti ceļojumam. Tas bija neparasts muzikāls piedzīvojums, ko radījuši Jānis Ķirsis, Rūta Dūduma un Marko Ojala. Kopā ar šiem mūziķiem skolēni varēja iepazīt daudzu valstu (Francijas, Ukrainas, Argentīnas un citu) mūziku un dejas mākslu. Koncertlekcijā “Ceļojums apkārt pasaulei. Pasaka par Sprīdīti” skanēja gan dziesmas, gan mūzikas instrumenti – akordeons, ģitāra, klavieres. Skolēni varēja baudīt izcilās akordeonistes Ksenijas Sidorovas sniegumu.  Daudzi skolēni lekciju klausījās kopā ar vecākiem. Par iegūtajām zināšanām visi varēja pārliecināties, aizpildot darba lapu un saņemot vērtējumu mūzikā. Skolotāja Ilze Bērziņa atzīst, ka šajā laikā, kad nevar apmeklēt koncertus klātienē, tā ir lieliska iespēja bagātināt savu kultūrpieredzi.