Home » Bez tēmas » Novada skatuves runas konkursā – panākumi!

Novada skatuves runas konkursā – panākumi!

Saņemts 21.maijā notikušā skatuves runas konkursa izvērtējums. Skolas kārta norisinājās maija vidū. Izvērtējot skolēnu sniegumu, labāko 6 dalībnieku uzstāšanās tika filmēta un video nosūtīts novada žūrijas izvērtēšanai. Žūrija, kurā bija Dace Jurka, Vija Cerusa un Reinis Vējiņš, komentējuši videofilmiņās redzēto un saklausīto. Laba dikcija, vecumposmam atbilstoši daiļdarbi, izpratne par runāto, uzstāšanās kultūra – lūk, daži no protokola teikumiem. Šo visu pilnā mērā varam attiecināt uz mūsu runātājiem!

Ļoti priecājamies, ka skolotājas Guntas Spures audzēkņi saņēmuši ļoti labu novērtējumu ! Augstākā pakāpe piešķirta Ralfam Zaharčenokam, 1.pakāpes diplomi – Emīlam Ancānam, Rebekai Zaharčenokai, Elīzai Bundurei, Paulai Lakstīgalai. Šie visi skolēni izvirzīti arī konkursa nākamajai kārtai. Tad cita žūrija izvērtēs viņu priekšnesumus un salīdzinās ar Zemgales novada labākajiem runātājiem.

Sveicam skolēnus un skolotāju Guntu Spuri! Veiksmi nākamajā kārtā!