Home » Bez tēmas » Mūsu dejotāju Lielkoncerts top skolas pagalmā

Mūsu dejotāju Lielkoncerts top skolas pagalmā

Skolas 5.-9.klašu deju kolektīvs “Ganiņi” aprīlī un maijā, tiklīdz bija uzlabojusies epidemioloģiskā situācija, izmantoja iespēju klātienē atkal apgūt nedaudz piemirstos deju soļus. Nodarbības notika skolas pagalmā, dejotāji bija tik priecīgi atkal tikties!

Mēģinājumos tika apgūti horeogrāfes Daces Adviljones radītie deju soļi un kustību kombinācijas. Čaklais darbs mūsu dejotājiem un deju skolotājai Santai Zemītei  ļāva veiksmīgi piedalīties tautas deju lielkoncerta “Saule vija zelta rotu” video projekta – lielkoncerta fināla videoklipa “Svinēt sauli” filmēšanā. Tā notika 25.maijā Zoom platformā. Šo procesu un pašu koncertu vadīja deju kolektīvu Virsvadītājs Jānis Purviņš.

Santa Zemīte saka milzu paldies dejotājiem, viņu vecākiem un pedagogiem, kas palīdzēja nodrošināt filmēšanas norisi!