Home » Bez tēmas » Elektroniskā dzejas krājumā “Mēs savai pilsētai” – arī mūsu skolas skolēnu dzejoļi

Kā lasāms Bauskas Centrālās bibliotēkas mājas lapā, izdots elektronisks dzejas krājums “Mēs savai pilsētai”. Pirms diviem gadiem – 2019. gada 11. septembrī Saules dārzā norisinājās Bauskas jubilejai veltītais Dzejas dienu pasākums, kur skanēja Bauskas 410.dzimšanas dienai veltīitas dzejas rindas.  Dzejas radīšanā piedalījās Bauskas pilsētas pamatskolas, Bauskas sākumskolas, Bauskas 2. vidusskolas, Īslīces pamatskolas, Vecsaules pamatskolas, Zālītes speciālās internātpamatskolas audzēkņi un pedagogi, Bauskas Bērnu bibliotēkas mazie lasītāji, kā arī Bauskas novada dzejnieces Valija Reinicāne un Ruta Dābola, baušķeniece Aija Čepule.

Savukārt šogad Dzejas dienu laikā ar Bauskas CB gādību  izdots elektronisko dzejas krājums “Mēs savai pilsētai”, kurā apkopoti visi 2019. gada Dzejas dienās radītie dzejoļi. Ar prieku lasām, ka gandrīz trešdaļu šīs grāmatas aizņem mūsu skolasbiedru rakstītais. Ieskaties arī Tu šajā izdevumā!