Home » Bez tēmas » Vai es būtu gatavs aizsargāt savu valsti?

Vai es būtu gatavs aizsargāt savu valsti?

Barikāžu atceres nedēļā šo jautājumu sev uzdeva 7.b klases skolēni. Klases audzinātāja Elīna Meldere rosināja savus audzēkņus veikt daudzpusīgu pētījumu par Barikāžu laiku. Skolēni meklēja fotomateriālus un publikācijas, aptaujāja savus ģimenes locekļus par viņu saistību vai piedalīšanos 1991.gada janvāra notikumos. Tā rezultātā tapa kolāžas, kas izstādītas klasē. Skolēni secināja, ka, lai piedalītos šādās protesta akcijās, vajadzīga liela drosme un pārliecība. Artūrs  bija uzklausījis sava opīša stāstu par pie TV torņa Zaķusalā pavadīto nakti. Nikola un Ralfs 1991.gada notikumus bija pārrunājuši ar saviem vecākiem. Skolēnu darbs pie šī pētījuma vēl nav noslēdzies – tas turpināsies arī sociālo zinību stundās.