Home » Bez tēmas » Konkursa “Mans tētis – supervaronis!” atskaņas

Konkursa “Mans tētis – supervaronis!” atskaņas

Pagājušā gada novembrī  “Latvijas vīru biedrība ” aicināja skolēnus piedalīties konkursā “Mans tētis – supervaronis”.
Zunda  “Katrs tētis savā ģimenē ir mazliet supervaronis. Tāpēc aicinām bērnus atraisīt savu māksliniecisko fantāziju un savā izvēlētajā tehnikā mums parādīt tieši savu tēti kā varoni, kurš ir mīlēts, cienīts, mazliet apbrīnots un vienmēr gaidīts mājās. Ticam, ka caur šo konkursu vēlreiz un kopā paskatīsimies uz tik ierastajām ģimenes lietām – ieraudzīsim, cik daudzi mūsu tēti ir varoņi, bez kuriem nevaram iedomāties savu ģimeni,” aicināja “Latvijas vīru biedrības” pārstāvis arhitekts Ingurds Lazdiņš. Konkursa aicinājumam atsaucās un savus zīmējumus iesūtīja arī daudzi mūsu skolas 5. un 6.klašu skolēni. Pateicības par veiksmīgu piedalīšanos konkursā februāra sākumā saņēma:  Gabriela Krekšina, Anete Mizare, Elīza Tāre, Kelija Timofejeva, Nikola Kristiāna Rence, Zane Druveniece (5.a);  Roberts Enkurs, Marta Kate Kuka, Zane Lea Zunda, Roberts Maikūns, Kristiāna Sandija Ulmane, Sabīne Pērkone, Mihaels Zeilands (5.b); Reinis Grosbards, Ralfs Kapkalns, Renāts Rudevics  un Emīls Regnārs Āboliņš (6.a); Egīls Belte, Markuss Biernis un Markuss Žebers (6.b). Paldies skolēniem par radošajiem darbiem un skolotājai Daigai Sējējai par iedrošinājumu piedalīties!