Home » Bez tēmas » Reklāmu konkursa “Radošā Zemgale” rezultāti

Reklāmu konkursa “Radošā Zemgale” rezultāti

Jau vairākus gadus  Zemgales plānošanas reģions sadarbībā ar Zemgales pašvaldībām un izglītības iestādēm, Zemgales reģiona uzņēmējiem – konkursa uzdevuma devējiem un Junior Achievement – Young Enterprise Latvija organizē Zemgales reģiona skolēnu reklāmas konkursu ‘’Radošā Zemgale”. Šogad tajā piedalījās arī mūsu skolas 8.b klases skolēni. Konkursa mērķis ir sniegt skolēniem informāciju, praktiskas un noderīgas idejas par reklāmas veidošanas pamatprincipiem, kā arī veicināt skolēnu interesi un padziļināt priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū. No Bauskas novada konkursā piedalījās un savus uzdevumus skolēniem izvirzīja uzņēmumi “Gusto”, “Picu Darbnīca’’, “Aveņi” u.c.  Saistībā ar Covid-19 pandēmiju  aizkavējās konkursa balvu pasniegšana,  bet trešdien, 16. februārī, 8.b klases skolnieces Bekija Baļčūne un Līva Madara Šneidere- Zegnere saņēma Zemgales uzņēmējdarbības centra pateicības un balviņas  . Tā kā meiteņu apvienotā komanda veidoja reklāmu Bauskas “Picu Darbnīcai”, tad balvā ir ne tikai pateicības un konfektes, bet  arī iespēja mieloties ar kādu no  gardajām picām. Lai labi garšo! Meiteņu skolotāja ir Daiga Sējēja.