Home » Bez tēmas » Domās, sirdīs un darbos – atbalsts Ukrainai!

Domās, sirdīs un darbos – atbalsts Ukrainai!

Sekojam aktuālajai informācijai par Krievijas izraisīto karu Ukrainā. Klases stundās skolotāji cenšas pārrunāt gan vēstures jautājumus, gan skaidrot esošo situāciju, mierināt satrauktos skolēnus. Mūzikas stundās un interešu izglītības nodarbībās skolēni iepazīst ukraiņu tautas mūziku, mācās himnu. Skolas vestibilā izveidota emocionāla solidaritātes zīme – karogu vieta ar gaismiņām. Ukrainas karogu darinājušas  ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārzine Valentīna Kuzņecova un mājturības skolotāja Daiga Sējēja.

Mūsu visu pienākums šobrīd – darīt savu darbu pēc iespējas labāk, būt informētiem par notiekošo. Ja tas iespējams, meklēsim arī veidus, kā katrs varam palīdzēt Ukrainas karā cietušajem cilvēkiem – ar ziedojumiem, ar praktiskām lietām, sazinoties ar organizācijām, kas organizē palīdzības sniegšanu. Mūsu novadā   palīdzību Ukrainas bēgļiem šobrīd organizē biedrība “Laiks Jauniešiem”, (tālr. +371 28 646 934, Gints Jankovskis).

Vairāk par iespējām palīdzēt – šeit.