Home » Bez tēmas » Skolas padomi turpmāk vadīs Ēriks Beitelis

Skolas padomi turpmāk vadīs Ēriks Beitelis

22.martā notika kārtējā skolas padomes sanāksme. Skolas padome ir koleģiāla institūcija, ko ievēlē uz 3 gadiem. Tā piedalās skolai svarīgu lēmumu pieņemšanā, nodrošina saikni starp izglītības procesā iesaistītajām pusēm – skolas administrāciju, pedagogiem, skolēniem un viņu vecākiem. Skolas padomē darbojas administrācijas, pedagogu, skolēnu  un klašu vecāku pārstāvji. Šajā reizē bija jāievēlē skolas padomes priekšsēdētājs un viņa vietnieks. Iepriekšējo padomes sastāvu veiksmīgi vadīja Līga Druviņa. Direktors Jānis Rumba viņai pateicās par aktivitāti, atbalstu un izpratni, īpaši skolas akreditācijas laikā iepriekšējā mācību gadā. Turpmākos trīs gadus priekšēdētāja pienākumus pildīs Ēriks Beitelis. Viņš ir mūsu skolas 4.kl. skolēna tētis,  arī pats savulaik absolvējis Bauskas pilsētas pamatskolu. Padomes priekšsēdētāja vietniece būs Ilze Puķāne. Lai veiksmīga sadarbība!