Home » Bez tēmas » Martas Spruntules darbs – izdevumā “Mans grāmatplaukta stāsts”

Martas Spruntules darbs – izdevumā “Mans grāmatplaukta stāsts”

Pagājušā gada nogalē Latviešu valodas aģentūras izdotajā grāmatā “Mans grāmatplaukta stāsts” publicēts arī mūsu skolas 6.a klases skolnieces Martas Spruntules stāsts. Tolaik Marta bija 5.klases skolniece, viņu piedalīties konkursā   mudināja piedalīties literatūras skolotāja Gunta Spure. Pavisam nesen skolotāja un stāstiņa autore Marta saņēmušas pateicību un grāmatas eksemplāru. Skolēnu radošo darbu konkursu Latviešu valodas aģentūra rīko jau 15.gadu, dalībnieku interesantākie darbi dzīvo tālāk gan grāmatās, gan radio uzvedumos. Arī 2018. gada izdevumā ir mūsu skolas audzēkņu darbi un zīmējumi. Par to – šeit. Visu gadu izdevumus iespējams aplūkot šeit.