Home » Bez tēmas » Dziesmā – kopā ar savu klasi

Dziesmā – kopā ar savu klasi

Noslēdzies dziesmu konkurss 2.-6.klasēm. Tas norisinājās 30.un 31.martā. Šī pasākuma iniciatore bija mūzikas skolotāja Ilze Bērziņa. Skolotāja stāsta, ka šī konkursa mērķis bija saliedēt klases kolektīvu, uzspodrināt dziedātprasmi, izkopt skatuves kultūru, izvirzīt klasei kopīgi sasniedzamus mērķus. Katra klase izpildīja divas dziesmas – tautasdziesmu un oriģināldziesmu. Žūrija, kuras sastāvā bija skolas vadība, skolas pašpārvaldes pārstāves Alise un Lauma un pedagogu pārstāvis, vērtēja ne tikai muzikālo sniegumu, bet arī skatuves kultūru un ārējo noformējumu.   Visi konkursa dalībnieki saņēma diplomus un saldās balvas. Trīs labākie klašu kolektīvi ieguva simbolisku LAUREĀTA nosaukumu. Viņu lielākā balva -iespēja uzstāties kādā no nākamajiem skolas pasākumiem un ar savu priekšnesumu priecēt citus. Šo iespēju ieguva 3.a klase (audzinātāja Aija Dūmiņa) un 6.a klase (audzinātāja Olga Vinogradova), kuras uzstāsies mācību gada noslēguma līnijā. 4. klase (audzinātāja Līga Purena) ar savu dziesmu uzstāsies Mātes dienas koncertā maija vidū. Paldies visu klašu audzinātājiem, kas palīdzēja radīt šos skaistos mūzikas svētkus! Īpašs ziedu pušķis Līgai Purenai par skatuves pavasarīgo noformējumu! Paldies skolotājai Ilzei Bērziņai par uzņēmību un atjaunoto muzicēšanas prieku!