Home » Bez tēmas » Noslēgusies makulatūras vākšana

Noslēgusies makulatūras vākšana

Makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”, ko organizē “Zaļā josta”,  esam piedalījušies jau vairākkārt. Arī šogad savāktas teju divas tonnas pārstrādei piemērota papīra. Šajā mācību gadā makulatūras vākšana intensīvi un mērķtiecīgi notika, sākot no janvāra, tālab, iespējams, makulatūras daudzums nav pārāk iespaidīgs. Marta beigās no Līgatnes papīrfabrikas atbraukušais busiņš tika piepildīts ar mūsu skolas savākto un aizceļoja uz pārstrādes vietu.  Paldies katram klases kolektīvam un skolas darbiniekam, kas akcijā piedalījās. Lielākās rūpes bija uzņēmušies tehniskie darbinieki Vineta Bukne un Edgars Murmuļevs, savukārt skolas vecāko klašu puiši palīdzēja busiņu piepildīt. Turpinām dzīvot zaļi, atceramies, ka arī ikdienā šķirojam visu, ko vien iespējams, lai saudzētu dabu!