Home » Bez tēmas » Evelīna aicina mācīties Ogres tehnikumā

Evelīna aicina mācīties Ogres tehnikumā

Piektdien Bauskas pilsētas pamatskolas 9.klašu skolēnus uzrunāja Ogres tehnikuma 1.kursa audzēkne Evelīna Kalniņa. Viņa ir mūsu skolas absolvente. Meitene šajā mācību iestādē mācās grāmatvedības specialitātē. Laikā, kad daudzi devītklasnieki vēl ir izvēles priekšā, kurp doties pēc pamatskolas absolvēšanas, Evelīnas stāstījums noteikti kādam noderēja. Tikšanās notika  projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Ogres tehnikumā iespējams izglītoties 7 nodaļās un katrā no tām apgūt vairākas profesijas. Evelīna izvēlējusies grāmatveža profesiju, jo uzskata, ka tās pielietojums dzīvē varētu būt ļoti daudzpusīgs. Jauniete raksturoja mācību darbu, pastāstīja par iespējām saturīgi pavadīt brīvo laiku gan tehnikumā, gan ārpus tā. Viņas brīvo laiku lielākoties aizņem darbošanās Jaunsardzē. Devītklasniekus interesēja  stipendijas saņemšanas noteikumi, dzīves apstākļi dienesta viesnīcā, darba plānošana. Evelīna uz šiem jautājumiem izsmeļoši atbildēja. Viņa aicināja jauniešus izvērtēt savas iespējas, plusus un mīnusus, uzsākot mācības tehnikumā. Evelīna uzskata , ka izdarījusi pareizo izvēli. Bauskas pilsētas pamatskolas jaunieši kopā ar Evelīnu noskatījās videosižetus par Ogres tehnikumu, kā arī saņēma informatīvos materiālus par mācību iestādi un atvērto durju dienas pasākumiem 27.aprīlī.

Paldies Evelīnai par veltīto laiku un sniegto informāciju! Izvērtēšana tagad devītklasnieku ziņā!