Home » Bez tēmas » 8.klases mācību ekskursijā izzina Latvijas vēsturi

8.klases mācību ekskursijā izzina Latvijas vēsturi

20.aprīlī mūsu skolas 8.a un 8.b klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Vidzemi. Skolēni atzina, ka daudz jaunu , nezināmu vēstures liecību redzējuši Āraišu ezerpilī, akmens un dzelzs laikmeta apmetnēs. Interesanti bija uzzināt teikas par lidojušām pilīm, kuras vietu atradušas, pasakot īsto vārdu. Neaizmirstami piedzīvojumi saistās ar Zvārtas ieža apskati. Daudz kilometru tika nostaigāts, vērojot iepaidīgās smilšakmens klintis. Cēsu viduslaiku pils sagaidīja mūs ar siltu sauli un atsaucīgiem gidiem. Skolēni ne tikai izzināja pils vēsturi un arhitektūru, bet sacentās bruņinieku spēlēs- metot šķēpus, sacenšoties stafetēs, ejot ar ”ķekatām”. Vēstures un literatūras stundās iegūtās zināšanas tiks nostiprinātas un papildinātas. Skolēni ļoti gaidīja šo ekskursiju, un visi mājās atgriezās laimīgi un piekusuši.  Informāciju sagatavoja D.Ālmane.