Home » Bez tēmas » Koncerts no “LATVIJAS SKOLAS SOMAS” – mūsu pagalmā!

Koncerts no “LATVIJAS SKOLAS SOMAS” – mūsu pagalmā!

Otrdienas vidū ar iniciatīvas “LATVIJAS SKOLAS SOMA”  atbalstu bijām dalībnieki ilgi nebijušā pasākumā – klātienes koncertā ar īstiem māksliniekiem. Koncertēja Rūta Dūduma- Ķirse un Jānis Ķirsis. Taustiņinstrumentālists un komponists un jaudīgas un skaistas balss īpašniece abi kopā aizveda skolas saimi brīnišķīgā un jautrā muzikālā ceļojumā no tautasdziesmām līdz dažādu Latvijas populāru komponistu dziesmām. Neizpalika arī līdzdziedāšana un līdzdejošana. Mākslinieki ne tikai dziedāja, bet arī komentēja savu uzstāšanos ar nelieliem ieskatiem Latvijas vēsturē, komponistu daiļradē. Bauskas pirmatskaņojumu piedzīvoja arī Jāņa Ķirša dziesma ar Guntara Rača vārdiem. Visu izpildīto kompozīciju  vienojošā tēma bija Tēvzemes mīlestība, gan ļoti nopietni, gan ar sirsnīgu smaidu. Visa skolas saime sakām māksliniekiem paldies par šo optimistisko un gaišo koncertu!