Home » Bez tēmas » Projektā “Erasmus+” devītklasnieki viesojas Somijā

Projektā “Erasmus+” devītklasnieki viesojas Somijā

May 2022
M T W T F S S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Maija pirmajā nedēļā “Erasmus+” projekta “Mission based learning “ ietvaros pedagoģes Solveiga Gudkova un Kristīna Kondrotaite kopā ar sešiem 9.a klases skolēniem – Laumu, Alisi, Paulu, Martu, Reini un Robertu devās uz Somiju. Tur notika projekta aktivitāte, kuras laikā jaunieši veica daudzveidīgus uzdevumus jeb misijas (kā pieņemts aktivitātes saukt šajā projektā! ). Par šo braucienu un tajā pieredzēto stāsta Marta Kārkla: “Kopā ar piecu Eiropas valstu jauniešiem apspriedām dažādas globālas problēmas, kā arī uzlabojām komunikācijas prasmes angļu valodā. Strādājot grupās ar jauniešiem, pavērās iespēja palūkoties uz pasaules problēmām no dažādiem aspektiem. Lai gan darbu grafiks bija saspringts, mums izdevās apskatīt Somijas skaisto galvaspilsētu- Helsinkus, arī mazāku pilsētiņu  – Joensuu. Projekta pēdējā dienā visi dalībnieki devās pārgājienā, kura beigās viņus sagaidīja patīkams pārsteigums – pikniks. Kaut gan Somijā pavadījām tikai 3 dienas, iepazināmies ar citu valstu jauniešiem un guvām daudz spilgtu iespaidu.” Alise Kalderauska piebilst, ka ir ļoti labi, ka bija tāda iespēja apmeklēt Somiju kopā ar klasesbiedriem. Viņai visvairāk patika ekskursija Kaulu muzejā.