Home » Bez tēmas » Prieks kopā būt!

Prieks kopā būt!

Piektdien skolas zāle piepildījās sen neredzētiem skatītājiem – skolēnu vecākiem. Kā teica pirms koncerta sastaptie vecāki : “Mēs tik sen nevienā koncertā neesam bijuši!” Viņu un pašu dalībnieku priekam izskanēja Mātes dienas koncerts. Tajā bija iekļauti priekšnesumi, kas savu skatuves pirmizrādi daudzskaitlīgai un atsaucīgai publikai bija gaidījuši gana ilgi. Šo notikumu vēl emocionālāku padarīja Pēteris Vinogradovs, viņš pieteica koncertnumurus un papildināja tos ar pārdomām par pavasari un  mīlestību. Skolas interešu izglītības grupu uzstāšanās veidoja koncerta lielāko daļu. Dziedošie kolektīvi –  kori (2.-4.kl un 5.-9.kl., diriģente Ilze Bērziņa), 1.klašu ansamblis Ingas Bukšas vadībā dziedāja māmiņām veltītas dziesmas. Raitu dejas soli ritināja 1.-2.kl., 3.-5.kl. un 8.-9.kl. deju kolektīvi, viņus no aizskatuves atbalstīja skolotāja Santa Zemīte. Eksotisku dzirksti koncertam piešķīra  mūsdienu deju grupa no 3.a klases skolotājas Aijas Dūmiņas vadībā. Pirmā uzstāšanās bija skatuves runātājiem Markusam Rudzītim un Maijai Sirmanei, savukārt Elīza Bundure jau ir runātāja ar pieredzi. Viņus skolojusi  pedagoģe Gunta Spure. 4.a savu iespēju uzstāties šajā koncertā bija nopelnījusi, ar panākumiem piedaloties skolas klašu dziesmu konkursā martā. Mūsu skolas atpazīšanas zīme jau daudzus gadus ir dziedoši zēni. Bez tiem neiztika arī šoreiz. Ilzes Bērziņas mudināti, motivēri un skoloti māmiņu priekam dziedāja gan mazie, gan lielie puiši. Koncerta noslēgumā zēnu kopkoris sveica mammas ar R.Paula dziesmu “Tavās acīs”. Prieks par skaisto emocionālo brīdi izskanēja pēc koncerta vecāku teiktajā, arī pašu dalībnieku gandarījums bija liels.

Skolā sanākušos vecākus priecēja arī foajē izvietoti 3.a klases gleznotie māmiņu portreti, D.Sējējas veidotās ziedu kompozīcijas un pavasara kolāžas, ko veidojuši skolēni, pedagogi, dabinieki un skolēnu vecāki.

Lai visiem darbīgs un mīļš pavasaris!