Home » Bez tēmas » Visīstākais laiks pieneņu, gārsu un nātru kokteilim

Visīstākais laiks pieneņu, gārsu un nātru kokteilim

Trešdien skolā ar nodarbībām 5.un 6.klasei viesojās  veselīga uztura entuziasti un popularizētāji Karina un Aivars Andreikas. Viņi ESF projekta “Pasākumi Bauskas novada sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros pārstāv biedrību “Veselīga dzīvesveida skola”.

Nodarbības laikā skolēni tika aicināti uz sarunu par pārtiku, tās sastāvu. Kopīgi ar lektoriem bērni meklēja atbildes uz dažādiem jautājumiem. Kā pārtika ceļo pa mūsu ķermeni? Kuros pārtikas produktos slēpjas visvairāk baltā negantnieka – cukura? Vai jāēd gaļa? Vai šašliks ir veselīgs? Savas matemātikas zināšanas skolēni pielietoja, rēķinot cukura daudzumu dažādos saldinātajos dzērienos, konfektēs, cepumos. Izzinošās nodarbības laikā bērni kopā pagatavoja veselīgu kokteili no pavisam parastām sastāvdaļām – saldētām ogām, kam pievienoti pavasara zaļumi – nātres, gārses un pienenes. Tas garšoja ļoti labi! Paldies viesiem!