Home » Bez tēmas » Devītie dodas uz mācību stundām pie pirmajām skolotājām

Devītie dodas uz mācību stundām pie pirmajām skolotājām

August 2022
M T W T F S S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Pēdējā zvana diena devītajiem ir viens no mācību laika emocionālākajiem brīžiem. Šīs dienas sirsnīgumu un gaišumu nespēja sabojāt pat lietusgāze, kas visus pārsteidza no rīta . Tradicionāli klašu audzinātājas uz skolu tika atgādātas ar īpašu auto. Tā sagadījās, ka Solveiga Gudkova un Ieva Mašale, kas audzinājušas šīs klases, uz skolu atbrauca “Zaporožec” markas automobiļos Ukrainas krāsās. Pēc tam, pirmklasnieku pavadīti, devītie devās uz skolas zāli, kur notika svinīgais pasākums. Par tā norisi rūpējās astotās klases kopā ar skolotājām Daigu Sējēju un Dinu Ālmani. Endijs Rotšteins iejutās konferansjē lomā, Danija Mickus priecēja ar klavierspēli. Skanēja dzejas rindas, joki, vēlējumi, tika aplūkotas devīklasnieku skolas gaitu fotogrāfijas. Direktora vietniece izglītības jomā Terēzija Pundure raksturoja abas klases, izceļot katra jaunieša dotumus un panākumus. Pirmklasnieki arī bija sagatavojuši priekšnesumus – dziesmiņas un dzejoļus. Uzstājās arī paši topošie absolventi. Skolotāji saņēma burvīgus atraitnīšu stādiņus un no sirds runātas dzejas rindas. Pēdējo oficiālo mācību stundu šīm klasēm mūsu skolā vadīja viņu pirmās skolotājas – Inta Šarikova un Baiba Apšāne.

Lai veiksmīgs pēdējais skolas posms ar pārbaudījumiem un eksāmeniem, devītie!