Home » Bez tēmas » Saņemti ceļavārdi un apliecības

Saņemti ceļavārdi un apliecības

June 2022
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Skolas foajē 10.jūnijā notika 9.klašu izlaidums. Bauskā pāris stundu pirms pasākuma tikām pārsteigti ar pamatīgu lietusgāzi, kas rimās vien īsi pirms svinīgā notikuma. Taču lietus tikai atsvaidzināja dienu un skaisto skolas apkārtni. Par bagātīgām ziedu kompozīcijām un dekoriem gan skolas pagalmā, gan telpās bija gādājušas 8.klases kopā ar skolotājām D.Ālmani un D.Sējēju.

No direktora Jāņa Rumbas rokām 42 skolas beidzēji saņēma apliecību par pamatizglītības iegūšanu. Direktors savā tradicionālajā uzrunā uzteica tos jauniešus, kuru vārdi skolas laikā izskanējuši visskaļāk (pozitīvā nozīmē, protams!). Skolas godu dažādās mācību olimpiādēs, interešu izglītībā  un ārpusstundu aktivitātēs spodrinājuši Paula Druviņa, Marta Kārkla, Evelīna Keita Barauska, Domeniks Domokejevs, Alise Kalderauska, Ēlisa Ābele, Reinis Štāls. Viņi arī pirmie saņēma apliecības un tuvinieku sveicienus. Uzrunu teica arī mūsu skolas nu jau bijusī ģeogrāfijas skolotāja Elīna Meldere. Viņas tagadējā darbavieta ir Bauskas novada Izglītības nodaļa, kuras vārdā arī tika runāts.

Izlaidumu ar dziesmām un labiem vārdiem emocionālu un sirsnīgu padarīja grupas “Bekars” pārstāvji Jānis Biezais, Varis Jātnieks un Armands Rutkovskis. Dziesmu jauniešiem un savam dēlam Emīlam veltīja arī mūziķis Mareks Pelsis. Par katra beidzēja asprātīgu raksturojumu bija padomājušas klašu audzinātājas Ieva Mašale un Solveiga Gudkova. Jaunieši ar pateicību atcerējās arī savas pirmās skolotājas šajā skolā – Baibu Apšāni un Intu Šarikovu.

Vēlam visiem absolventiem jaunām zināšanām piepildītu turpmāko dzīves ceļu! Lai piepildās viss iecerētais!