Home » Bez tēmas » Latvijas Skolas soma šogad bijusi piepildīta

Latvijas Skolas soma šogad bijusi piepildīta

Atskatoties uz šajā mācību gadā piedzīvoto, iniciatīva “Latvijas Skolas soma” devusi iespēju gūt vērtīgu kultūrpieredzi. Neskatoties uz Covid-19 sagādātajām grūtībām un ierobežojumiem, esam dažādos veidos pratuši izņemt no Skolas somas visu piedāvāto. Saraksts ar notikumiem ir visai iespaidīgs! Animācijas filmu “Dusmukule” un spēlfilmu “Zelta uzvedība. Pie galda” skatījāmies janvārī un februārī. Tā lieti noderēja mājturības un tehnoloģiju stundās 5.-9.klasēm. Ar “Radošo rakstīšanu” Ziedoņa klasē, izmantojot ZOOM platformu,  nodarbojāmies februārī. Gandrīz visi noskatījāmies koncertlekciju “Daudz laimes, Latvija!” 10.maijā . Ar prieku un sajūsmu 11.maijā iepazinām “Koka dzīves stāstu” kopā ar “Namdara darbnīcu”(4.un 5.klases īpaši!). Cītīgi apmeklēti arī muzeji un zinātnes centri. Latvijas Dzelzceļa muzejs Jelgavā (3.kl. 20.maijā), Turaidas muzejrezervāts (4.kl. 23.maijā), Tehnoannas pagrabos -“Kultūrizglītojošs ceļojums pasaulē” bija 7.b klasei 25.maijā. Esam gandarīti par jaunajām zināšanām, pieredzi un emocijām, ko esam guvuši . Paldies Tev, LATVIJAS SKOLAS SOMA!  Raudzīsim un gaidīsim, ko piedāvāsi nākamgad?