Home » Bez tēmas » Zem rudens krāsainā lietussarga

Zem rudens krāsainā lietussarga

Skolas pagalma zālienā tapis ļoti skaists vides objekts – krāsaini lietussargi, kas veidoti no šobrīd pieejamiem dabas materiāliem – augļiem, dārzeņiem, ziediem. Tos sarūpējuši skolēni un vecāki no visām klasēm. Kad viss vajadzīgais bija sagādāts, pie darba ķērās erudītu un mākslinieciski noskaņotu pedagogu grupa skolotājas Daigas Sējējas vadībā. 14.septembra pēcpusdienas veikums nu rada prieku visiem, kas ienāk skolas pagalmā. Dzejas dienā jau kādam lietussargam bija jāsargā tikko tapušie dzejoļi! Paldies skolotājām Daigai Sējējai, Mārai Gulbei, Anželikai Orlovai, Līgai Purenai, Vitai Lukšai, Ivetai Memmenai, skolas dežurantei Nellijai Zeltiņai un ikvienam skolēnam, kas palīdzēja skaisto lietussargu “konstruēšanā”! Cerams, ka tie pasargās mūs no rudens nīgruma, negācijām un radīs tikai prieku!