Home » Bez tēmas » Iegūtas jaunas zināšanas par personīgo higiēnu

Iegūtas jaunas zināšanas par personīgo higiēnu

October 2024
 123456
78910111213
21222324252627
28293031

Mūsu skolas 5.un 6.klašu skolēni 18.oktobrī piedalījās Slimību profilakses un kontroles centra organizētajās nodarbībās par personīgo higiēnu. Lektores Monta un Liene profesionāli un bērniem saprotamā veidā skaidroja šos pusaudžiem tik nozīmīgos jautājumus.

Notika sarunas par to, kādi ir skolēnu priekšstati par personisko higiēnu, cik liela ir nozīme zināšanām, cik svarīgi ievērot to un pielietot dzīvē šīs zināšanas. Īpaši uzmanība tika pievērsta zēnu un meiteņu pusaudžu dzīves pubertātes periodam, kad  ķermenī notiek lielas pārmaiņas, kā ar tām sadzīvot.

Pēc nodarbībām visi dalībnieki saņēma balvas –  dvielīšus un mitrās antibakteriālās salvetes, kā arī informatīvos materiālus “Meitenes, puiši un pubertāte” un “Tava veselība Tavās rokās”.

Kā pēc šīm izglītojošajām un atraktīvajām nodarbībām atzina vairāki aptaujātie piektklasnieki, sarunā skartās tēmas bija ļoti noderīgas. Tika runāts gan par tik parastu lietu kā roku mazgāšana, arī par citām ar pusaudžu higiēnu  saistītām problēmām – sejas ādas, matu, mutes dobuma kopšanu. Skolēni teic, ka tas bija ļoti noderīgi, arī iegūtie informatīvie materiāli ir vērtīgi. Paldies lektorēm!