Home » Bez tēmas » Izdaiļojam pilsētu, stādot krokusus

Izdaiļojam pilsētu, stādot krokusus

Oktobra vidū 4.a un 5.a klases skolēni kopā ar audzinātājām Aiju Dūmiņu un Ievu Mašali piedalījās projektā “Iedzīvotāji veido savu vidi” – Bauskas Sv. Gara evaņģēliski luteriskās baznīcas dārzā stādīja krokusus.

Ar īpaša rīka palīdzību zālienā tika veidotas bedrītes. Meitenes un puiši bedrītēs lika krokusus un pārsedza tos ar kūdras kārtu, lai ziemā puķu sīpoliem ir silti. Talkotāju pulciņš bija kupls – krokusus stādīja vairāk nekā 200 dalībnieku no visām Bauskas pilsētas izglītības iestādēm.

Uz kopīgu talku dievnama dārzā aicināja biedrība “Bauskas vecpilsēta”. Kopā ar biedrības valdes priekšsēdētāju Ievu Bronko-Pastori talkotāji apguva dažādas caurviju prasmes dabaszinībās, vēsturē, dizainā un tehnoloģijās, sociālajās zinībās un vizuālajā mākslā. Skolēniem tika izrādīts arī senais dievnams, kas drīz svinēs 430. jubileju.

Pavasarī Plūdoņa ielas malā esošais baznīcas dārzs būs ļoti krāšņs – tur ziedēs vairāk nekā 4000 dažādu krāsu krokusu.