Home » Bez tēmas » Naudas diena arī mūsu skolā

Naudas diena arī mūsu skolā

31.oktobrī mūsu skolas 2.-3.klašu skolēni piedalījās Naudas dienas aktivitātē. Šo nodarbību mazajiem skolēniem organizēja Swedbank darbinieki, un tā notika attālināti. Trīs mācību stundu laikā bērni uzzināja ļoti daudz noderīga, gūstot atbildes uz dažādiem ar naudu saistītiem jautājumiem. Kas ir nauda? Kas ir budžets? Kā tas veidojas, un kā to plāno? Kāda loma tajā ir ieņēmumiem, kāda – izdevumiem? Svarīgākās sarunas tēmas bija šādas  – ieņēmumi, kabatas nauda, uzkrājumi; pirkumi un izdevumi; kā zināt, cik daudz naudas vajag u.c.

Nodarbības beigās sekoja muzikālais pārsteigums – “Bermudu Divstūris”un ballīte tieši klasē!

Skolēni atzina, ka nodarbība bijusi interesanta un uzzināts daudz jauna, skolotājas cer, ka skolēnu jaunās zināšanas uzlabos finanšu pratību un izpratni par to.