Home » Bez tēmas » Klasesbiedri dodas velobraucienā

Klasesbiedri dodas velobraucienā

Šoruden velobraucienā “Bauskas Velo Rudens” startēja arī mūsu skolas pārstāvji. 20 kilometru – no Bauskas līdz Mežotnei un atpakaļ – pieveica vairāki piektklasnieki.

Par iespēju piedalīties kopīgā velobraucienā ieminējās 5.a klases skolēna Ralfa Rumbas tētis Mārtiņš. Oliveram Puķānam, Ritvaram Stūrim, Enijai Patrīcijai Gaļčinai un Agnijai Simanovičai uzreiz bija skaidrs – noteikti brauksim! Skolēni sagatavoja velosipēdus un svētdienā satikās Rātslaukumā, lai, minot pedāļus, dotos uz Mežotni. Sasniegt Mežotni nebija viegli, bet atpakaļceļš daudziem šķita krietni īsāks. Visžiglākais šoreiz bija Olivers – 20 km viņš veica stundas laikā. Ļoti veikls bija arī Ritvars – galamērķī atgriezās jau pēc stundas un astoņām minūtēm.

Sacīkšu dalībnieki ieguva milzum daudz pozitīvu emociju un ticību – mēs varam! Sirsnīgs paldies Ralfa tētim par atbalstu un klases meiteņu uzmundrināšanu brauciena laikā!